Spotkanie wolontariatu „Lolek”

24.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Kolejne wspólne spotkanie za nami! Jak zawsze mieliśmy na nim co robić  Dokończyliśmy konkretny przydział wolontariuszy na Ogólnopolską Zbiórkę Żywności rozpoczynającą się 1 grudnia – przed nami kolejne trzy intensywne dni. Tym bardziej, że dzień wcześniej rozpoczniemy pierwszy raz akcję „Zakrętkowa kąpiel” – już dzisiaj przypominamy, że to cykliczne wydarzenie każdego 30 dnia miesiąca kiedy to na foyer szkolnym zostanie wyznaczone miejsce na zakrętki. Dziękujemy uczniom klasy 3d za jego wykonanie! 7 grudnia czeka nas finał „Zostań Świętym Mikołajem”, a 9 i 10 grudnia wolontariusze będą pomagali podczas Finału Szlachetnej Paczki. DZIAŁAMY!  A tak wykonywaliśmy świąteczne kartki na najbliższe akcje…

Więcej zdjęć na: Spotkanie wolontariatu

Działalność wolontariatu:„Lolek”

Warto sprawdzić
Skip to content