Zastępstwa

UWAGA - ZMIANA od 22 września 2023 r.


Harmonogram jazdy autobusu szkolnego na trasie: Dobczyce – Kornatka w roku szkolnym 2023/2024
(od 22 września 2023 r.)

Dowóz: trasa Dobczyce – Kornatka

III. Trasa
Kornatka (Dziuraki) 7.00 – Brzezowa - Kornatka – Dobczyce SP Nr 2 (ul. Witosa) – Kornatka Szkoła – Dobczyce SP Nr 2 (ul. Witosa) - opieka ze Szkoły Kornatka

IV. Trasa
SP Kornatka (Szkoła)7.10 – Dobczyce SP Nr 2 (ul. Witosa) -Dobczyce SP nr 1 – Kornatka (Szkoła) - Dobczyce SP Nr 2 (ul. Witosa) - Dobczyce Podgórska - opiekun Pani Jamka



Odwozy w kierunku Kornatki (ul. Szkolna)

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
• godz. 12.50 - trasa: SP Nr 1 Dobczyce - SP Nr 2 Dobczyce – SP Kornatka - Kornatka Dziuraki
• godz. 13.50 - trasa: SP Nr 1 Dobczyce - SP Nr 2 Dobczyce – SP Kornatka - Kornatka Dziuraki
• godz. 14.50 - trasa: SP Nr 1 Dobczyce - SP Nr 2 Dobczyce – SP Kornatka
• godz. 15.25 - trasa: SP Nr 1 Dobczyce - SP Nr 2 Dobczyce – SP Kornatka - Kornatka Dziuraki
12.04.2024r.
piątek



Matoga Katarzyna
0. ZKK - uczniowie przychodzą później
1. 1c - e_wczesnoszkolna - Krasek Aneta - zastępstwo
2. 1c - e_wczesnoszkolna - Krasek Aneta - zastępstwo
3. 1c - e_wczesnoszkolna - Ptak Iwona - zastępstwo
4. 1c - e_wczesnoszkolna - Ptak Iwona - zastępstwo
5. kółko szachowe - uczniowie zwolnieni do domu lub zajęcia świetlicowe
6. kółko szachowe - uczniowie zwolnieni do domu



Chanek Małgorzata
1. 7d - biologia - Kubicka Anna - zastępstwo
2. 8a - informatyka - Chanek Łukasz - zastępstwo



Kowal-Gruchała Krystyna
1. 6b - Noc filmowa
2. 6a - Noc filmowa
3. 6c - język niemiecki - Starzak Katarzyna za 6b
4. 4a - zajęcia rozwijające kreatywność - Wątor Alicja za 6a
5. 5c - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz za 6a


Ślęczka Beata
1. wspomaganie - Noc filmowa
2. wspomaganie - Noc filmowa
3. wspomaganie - Noc filmowa
4. wspomaganie - Noc filmowa
5. rewalidacja - Noc filmowa
7. rewalidacja - uczeń zwolniony do domu
8. rewalidacja - uczeń zwolniony do domu


Wójcicka Emilia
1. 5a - język polski - Szybowska Iwona - zastępstwo
2. 4b - język polski - Sikora Paulina - zastępstwo
3. 6a - Noc filmowa
4. 5c - technika Chanek Łukasz - zastępstwo
5. 8a - wychowanie fizyczne - Sikora Lucyna za 6ab


Zagórska Agnieszka
4. 5a - matematyka - Maniecka Małgorzata za 6b


Żołnierczyk Alicja
4. 1b - język angielski - Słoboda-Kasza Beata - zastępstwo
5. 2a - wychowanie fizyczne - Wyroba Arkadiusz za 6b
6. 3a - uczniowie zwolnieni do domu lub zajęcia świetlicowe


Rutka Agnieszka
7. świetlica - Tkaczyk Ewa - zastępstwo
8. świetlica - Tkaczyk Ewa - zastępstwo
15.30-16.00 świetlica - Tkaczyk Ewa - zastępstwo


Kubicka Anna
7. rewalidacja - uczeń zwolniony do domu

Mikołajczyk Marzena
7. TUS - uczeń zwolniony do domu


Krasek Aneta
7. 6c - wdż - uczniowie zwolnieni do domu


Łażewska Monika
7. świetlica - Szczepkowska Dorota/Tkaczyk Ewa z kl. 2
8. świetlica - Hujdus Małgorzata - zastępstwo



Konkurs Big Challenge (sale informatyczne 224, 225):
l. 4 - uczniowie klas 4, 5
l. 5 -uczniowie klasy 6c,
l. 6 - uczniowie klas 7, 8
Drodzy Uczniowie: Nie zapomnijcie słuchawek.
Organizatorzy: p.A. Żołnierczyk, p. A. Zagórska
15.04.2024r.
poniedziałek


UWAGA! FLUORYZACJA!
dla uczniów klas IV - VI.
Uczniowie w tym dniu przynoszą obowiązkowo szczoteczki.
16.04.2024r.
wtorek


Chanek Łukasz
1. 4b - informatyka - Klimek-Piwowarczyk Elżbieta - zastępstwo
2. 4b - plastyka - Klimek-Piwowarczyk Elżbieta - zastępstwo
3. 4a - matematyka - Maniecka Małgorzata - zastępstwo
4. 4c - zajęcia z wychowawcą - Wątor Alicja - zastępstwo
5. 2c - zajęcia komputerowe - Chanek Małgorzata - zastępstwo
6. 4b - informatyka - Chanek Małgorzata - zastępstwo
7. kółko informatyczne - uczniowie zwolnieni do domu


Skóra Piotr
1. 1c - e_wczesnoszkolna - Matoga Katarzyna - zastępstwo
2. 1c - e_wczesnoszkolna - Matoga Katarzyna - zastępstwo
3. 2c - e_wczesnoszkolna - Krasek Aneta - zastępstwo
4. 2c - e_wczesnoszkolna - Krasek Aneta - zastępstwo
5. 3a - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo
6. 3a - wychowanie fizyczne - Trojan Tomasz - zastępstwo


Egzaminy próbne - kl. 8a, sala 223
godz. 8.50 (120 min)
Zamiana sal:
l.3 - kl. 7b - sala 204
l.4 - kl. 5a - sala 204
17.04.2024r.
środa



Egzaminy próbne - kl. 8a, sala 223
godz. 8.50 (100 min)
Zamiana sal:
l.2 - kl. 7c - sala 211
l.4 - kl. 4c - sala 204




UWAGA! Przegląd dentystyczny:
l.1 - kl. 1a, 1b
l.2 - kl. 1c, 3a
l.3 - kl. 2b, 3b
l.4 - kl. 2a, 2c, 4b
l.5 - kl. 4a, 4c
Opiekę nad klasami pełnią nauczyciele uczący na danej lekcji.