„Zostań Świętym Mikołajem” – podsumowanie akcji

08.12.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Dnia 20 listopada 2017r. na drzwiach każdej z klas pojawił się plakat symbolizujący paczkę od Świętego Mikołaja, na której znajdowały się puste serduszka. Zadaniem każdej klasy było wypełnienie podarunku najbardziej potrzebnymi produktami żywieniowymi oraz środkami czystości.

7 grudnia nadszedł czas na podsumowanie, którego najlepszym widokiem były paczki znajdujące się na foyer. Podczas drugiej lekcji przedstawiciele każdej klasy razem z uczniami klasy 3c znieśli skompletowane artykuły w celu zrobienia paczek dla najbardziej potrzebujących z naszego terenu. Paczki  te w najbliższych dniach zostaną dostarczone do najbardziej potrzebujących!

Pragniemy serdecznie podziękować każdemu, kto przyczynił się choćby w małym stopniu do pomocy! Dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom za wyrozumiałość i wsparcie akcji, dziękujemy wolontariuszom za poświęcony czas i mobilizację do działania. Serdeczne podziękowania kierujemy do całych klas – za równo uczniów jak i rodziców – dziękujemy za to, że wypełniliście puste serca na kartce dobrymi uczynkami.  Zdjęcia dostępne na: Zostań św.Mikołajem

 
Warto sprawdzić
Skip to content