Wspomnienia z ferii

05.02.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

ZIMA POWRACA PRZYWRACAJĄC WSPOMNIENIA Z FERII.

Aura za oknem przypomina nam nie tylko o powrocie zimy ale także o wspaniałych wspomnień
z nią związanych. Już po raz kolejny podczas zimowych ferii udało się zorganizować półkolonię narciarską wraz z Myślenickim Stowarzyszeniem Pływackim „Aquarius” dla uczniów naszej szkoły. Na stokach kompleksu „Beskid ‘’ w Spytkowicach doskonaliliśmy swoje umiejętności ,szlifując formę z poprzedniego sezonu. Było zabawnie i wesoło, nawet mroźne poranki nie odstraszały nas od wyjazdów . Na miejscu w nagrodę witało nas słoneczko , dające nam energie i zapał do szusowania po różnorodnych trasach. Nasi uczniowie wspierali swoją wiedzą i narciarskim doświadczeniem początkujących uczestników co napawało nas dumą i satysfakcją. Dziękujemy instruktorom i organizatorom z MSP za atmosferę przyjaźni i radości .

Bożena Korzec-Gunia

Warto sprawdzić
Skip to content