Wolontariat „Lolek” – Zbiórka pościeli do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu

18.09.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Hasło: POMAGAMY i cała lista pomysłów zaczęła być realizowana! Na piątkowym spotkaniu została zaproponowana pomoc w zbieraniu pościeli i koców dla krakowskiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Nie trzeba było długo czekać, by grupa wolontariuszy spotkała się, aby nakręcić spot zachęcający do wspólnej pomocy potrzebującym. W dzisiejszym dniu film został wyświetlony podczas zebrań z rodzicami, a wolontariusze zebrali do puszek pieniądze niezbędne do zakupu poszewek, pościeli oraz koców, które zostaną przekazane do szpitala. Odzew był niesamowity! Puszka szybko zapełniła się pieniędzmi, a życzliwość i otwartość osób wspierających akcje była nie do opisania. Z całego serca dziękujemy za wsparcie! Kwota jaką uzbieraliśmy to: 2639,60zł – zostanie ona w całości przekazana na zakup poszew, pościeli oraz koców.