Szkolny Punkt Informacji i Kariery

18.09.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Szkolny Punkt Informacji i Kariery
__________
W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła przystąpiła do projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Przedsięwzięcie ma na celu zapewnienie dostępu do doradztwa edukacyjno – zawodowego dla wszystkich uczniów w szczególności klas trzecich i ósmych. Projekt zapewnienia uczniom pomoc doradcy zawodowego w planowaniu przyszłości edukacyjno – zawodowej. W naszej szkole działa Szkolny Punkt Informacji i Kariery ,w ramach jego działań prowadzone są warsztaty oraz poradnictwo indywidualne dla uczniów. Rekrutacja uzupełniająca uczniów trwa do końca września 2018r. Uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum otrzymają kartę zgłoszenia. Proszę o zwrot deklaracji do wychowawców.
A.Wątor

Warto sprawdzić
Skip to content