Szkolny Dzień Profilaktyki

12.03.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI 21.03.2018 r.

HARMONOGRAM  DNIA

KLASY  I i IV

Lekcja 1 – według planu.

Lekcja 2, 3 – warsztaty profilaktyczno-teatralne (przeciwdziałanie cyberprzemocy) – aula.

Lekcja 4 – Konkurs na wiosenne przebranie, ogłoszenie wyników w indywidualnym  konkursie plastycznym dla klas I i IV „Bez nałogów zdrowo żyj z całych sił” oraz wręczenie nagród (informacje w regulaminie).

Od lekcji 5 – zajęcia zgodnie z planem

Klasy  VII  oraz  II i III GIMNAZJUM

Lekcja 1, 2, 3, 4 – zgodnie z planem

Lekcja 5, 6, 7 – warsztaty profilaktyczne na auli (prowadzący p. M. Szczotkowski) – przerwa – spotkanie z Policją na temat prawnych skutków cyberprzemocy – przerwa – konkurs na wiosenne przebranie – ogłoszenie wyników w indywidualnym konkursie multimedialnym „Współczesne zniewalacze” (informacje w regulaminie), wręczenie nagród, prezentacja zwycięskich prac, zakończenie.

Lekcja 8 oraz zajęcia dodatkowe – zgodnie z planem.

Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele uczący na danej lekcji.

Szkolny Dzień Profilaktyki jest dniem bez mundurka, odpowiedzi ustnych
i pisemnych.

Namawiamy wszystkich uczniów, aby w ten dzień przyszli ubrani w wiosenne przebranie i wzięli udział w konkursie prezentującym najciekawszy strój wiosenny. Wychowawców prosimy o przekazanie informacji uczniom oraz zachęcanie ich do wzięcia udziału w konkursach oraz zapoznanie
z regulaminami.

Dziękujemy 🙂 Zespół pedagogów

Warto sprawdzić
Skip to content