Święto Radości 2018

21.05.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Jan Paweł II – Kreator Młodości! Pod tym hasłem odbyło się tegoroczne Święto Radości, które stało się już tradycją naszej szkoły.

Tym razem poprzedził je tydzień integracji, w którym gościliśmy zaproszonych gości, a wychowawcy dbali o to, aby przekazać jak najwięcej istotnych informacji oraz zintegrować swoich wychowanków. Podsumowaniem wszelkich inicjatyw było utworzenie klasowego obrazu uzupełniającego obraz św. Jana Pawła II naszymi codziennymi gestami pomocy i dłońmi. Wszystko to stało się piękną kompozycją, którą mogliśmy podziwiać z balkonu naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wychowawcom oraz klasom za zaangażowanie.

Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy na auli widowiskowej, gdzie zaproszeni goście oraz uczniowie naszej szkoły umilili czas spektaklami, piosenkami oraz tańcami. Przez cały czas byli z nami nasi Przyjaciele z Podolan , WTZ w Dobczycach oraz OREW w Myślenicach – bawiąc się i integrując ze społecznością naszej szkoły.

Po występach artystycznych uczniów wspólnie udaliśmy się na foyer, by razem z ks. Bogusławem Sewerynem radować się i bawić podczas tańców integracyjnych. Serdecznie dziękujemy za ich prowadzenie! Dodatkowymi atrakcjami były dmuchańce, które nie cały czas były zapełnione, bańki mydlane, malowanie twarzy, stoiska tematyczne, a także fotobudka. Wspaniały czas zapewniła nam także Straż Pożarna oraz Policja i Pogotowie. Uczniowie bawili się, tańczyli, a także uczestniczyli w rozgrywkach sportowych. Wszystko to sprawiło, że dzisiejszy dzień był dla każdego z nas prawdziwym Dniem Radości.

Serdecznie dziękujemy każdemu kto przyczynił się do organizacji Święta. Dziękujemy naszym przyjaciołom, gościom za obecność i wspólną zabawę. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom naszej szkoły za bezpieczną, pełną radości zabawę!

Zdjęcia dostępne na: Kreator Młodości

Warto sprawdzić
Skip to content