Święto Odzyskania Niepodległości

09.11.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W związku ze sto pierwszą rocznicą Odzyskania Niepodległości, która przypada 11 listopada, w naszej szkole podczas uroczystego apelu uczniowie klasy 6a i 6c pod kierunkiem Pani Katarzyny Starzak oraz Pani Anny Kubickiej przygotowali akademię przybliżającą nam najważniejsze fakty historyczne związane z utratą i ponownym odzyskaniem wolności przez Polskę. Przy wykorzystaniu talentów recytatorskich i wokalnych uczniów udało się skupić uwagę oglądających.

Podniosłą atmosferę dopełniały śpiewane przez uczniów pieśni.

O godzinie 11:11 wszyscy uczniowie naszej szkoły stawili się na holu, by wspólnie zaśpiewać hymn narodowy.

Zdjęcia dostępne na: Święto Odzyskania Niepodległości

Warto sprawdzić
Skip to content