Światowy Dzień Zdrowia

08.04.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Dnia 6.04.2018 w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Na gazetkach pojawiły się plakaty przygotowane przez uczniów klas czwartych związane z dbaniem o zdrowie. Dla uczniów naszej szkoły był to dzień bez mundurka, warunkiem było ubranie się w kolory żółto- zielone. Samorząd szkolny przygotował zabawy związane ze zdrowiem. Dla naszych najmłodszych uczniów były to m.in. zagadki, układanie puzzli przedstawiających owoce czy tworzenie różnych postaci z warzyw. Dla starszych konkurencje polegały m.in. na obieraniu warzyw na czas, czy obranie jabłek tak aby łupina była jak najdłuższa. Każdy uczeń biorący udział w zabawie został nagrodzony witaminowym cukierkiem, mandarynką, marchewką lub jabłkiem. Zdjęcia: Dzień Zdrowia

Warto sprawdzić
Skip to content