Spotkanie wolontariatu „Lolek”

10.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Za nami kolejne spotkanie wolontariatu „Lolek”. Przed nami bardzo ambitny czas, ponieważ mamy co robić 😉 15 listopada na 4 lekcji odbędzie się finał akcji Marzycielska Poczta​. Nasi wolontariusze przejdą po w poniedziałek po klasach informując o szczegółach dotyczących tego wydarzenia. Od 15 listopada w związku ze Światowym Dniem Ubogich rozpoczynamy także akcję: „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, podczas której będziemy zbierali trwałe produkty żywnościowe dla potrzebujących. Więcej informacji pojawi się na plakatach. A przed nami grudzień – a co za tym idzie, w wolnej chwili każdy z nas projektuje i wykonuje kartki dla chorych z naszego terenu 😉 Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcają swój czas by być razem z nami <3

Więcej zdjęć na: Marzycielska Poczta

Warto sprawdzić
Skip to content