„Śniadanie daje moc!”

09.11.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!


Dlatego powstał program edukacyjny: Śniadanie Daje Moc, w którym zachęcamy do przygotowania pełnowartościowego posiłku. Nieocenioną pomocą wykazują Rodzice, którzy pomagają przygotować stoły wypełnione zdrowymi smakołykami. W tym roku na talerzykach uczniów królowały kolorowe kanapki, tosty warzywa i owoce, a także smoothie czyli koktajle owocowe.


Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłów, dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu posiłków oraz zachęcamy do przygotowywania zdrowych śniadań !

Zdjęcia: Śniadanie daje moc!

Warto sprawdzić
Skip to content