Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/19

03.09.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Witaj szkoło! Radośni i pełni entuzjazmu wróciliśmy po dwóch miesiącach wakacji do naszych codziennych obowiązków. Przed nami nowe wyzwania, radości, przyjaźnie… Cieszymy się, że w naszych murach zawitali nowi uczniowie. Witamy serdecznie nową kadrę pedagogiczną i każdego kto dołączył do naszej społeczności. Serdecznie witamy pierwszoklasistów, czwartoklasistów, a także siódmoklasistów. Bardzo cieszymy się z nowo powstałej klasy 2d. Życząc za słowami Pana Dyrektora: „Niech nowy rok będzie czasem efektywnej pracy dającej radość i zadowolenie” z radością rozpoczynamy nowy rok szkolny dziękując wszystkim za obecność w tym wyjątkowym dniu!

Więcej na: Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/19

Warto sprawdzić
Skip to content