Powiatowe Zawody w piłce ręcznej

13.03.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

10.03.2022 r., w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt.
Gościliśmy drużyny dziewcząt klas 7-8 z powiatu myślenickiego, które grały o możliwość awansu do etapu rejonowego – wojewódzkiego. 
Po emocjonujących rozgrywkach, nasze drużyna dziewcząt w składzie: Ania Knapik, Kornelia Gocal,  Julia Sadkiewicz, Iza Misior, Julia Zając,  Julia Krawczyk,  Ola Jagła,  Łucja Dziewońska,  Ola Wierzba,  Wiktoria Kaletka,  Nikola Marcisz, Maria Hujdus pod opieką p. Tomasza Trojana zajęła 🥇🏆 I miejsce wyprzedzając drużynę z Łyczanki i Krzeczowa.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy sportowe w kolejnym etapie!
GRATULACJE I POWODZENIA!

Warto sprawdzić
Skip to content