„Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

16.05.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

 „Jan Paweł II – Kreator Młodości” to hasło, które jest tegorocznym mottem dla wolontariatu „Lolek” działającego w naszej szkole!
 
Już kolejny raz wolontariat bierze udział w Projekcie „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia” organizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Projekt ten polega na dzieleniu się działaniami, które podejmujemy, by pomagać innym. W tym roku ukierunkowaliśmy naszą myśl na Patrona Szkoły, który jest idealnym przykładem kreowania naszej młodości.
 
W dniu dzisiejszym przedstawiciele wolontariatu wraz z opiekunami udali się do Centrum Jana Pawła II, by zaprezentować swoje działania. „Zbudowałeś fundament na który wstąpić chce odpowiadasz nadzieje zaufam całkiem niej….” – wyśpiewali podczas prezentacji. Następnie udali się do kaplicy kapłańskiej, by podziękować za wszystko swojemu Patronowi i złożyć kwiaty, które towarzyszyły im podczas prezentacji. To szczególny czas, w którym kolejny raz zdajemy sobie sprawę z radości jaka towarzyszy bycia razem, by pomagać innym.
 
Prezentacja zostanie przedstawiona w naszej szkole podczas Święta Radości, które odbędzie się w poniedziałek, 21 maja 2018r. Serdecznie zapraszamy!
 
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają w działaniach. Dziękujemy tym, którzy dokładają swoim dobrym sercem cegiełkę do budowania naszego Fundamentu!
 
Zdjęcia dostępne na stronie: Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia
Filmik przedstawiający działalność wolontariatu: Wolontariat 2017/18
 
Warto sprawdzić
Skip to content