Konkurs Świątecznych Piosenek Obcojęzycznych

19.12.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Przed nami ostatni tydzień przed Świętami!
W dniu dzisiejszym odbył się Konkurs Świątecznych Piosenek Obcojęzycznych. Uczniowie wykonali piosenki w języku angielskim jednak nie zabrakło repertuaru w języku niemieckim. Jury w składzie: Agnieszka Zagórska, Monika Banaś, Alicja Wątor, Anna Stożek oraz Paulina Lenart miało nie małe wyzwanie, ponieważ poziom był bardzo wysoki.
 
Jednak po burzliwych naradach przyznano: I miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa (klasy IV) dla: Julity Jarząbek (4a), która zaśpiewała „Mary did you know”, a także ex aequo dla Michała Żurka (4c), który zaprezentował utwór „Marry Christmas Everyone”. II miejsce przyznano: Julicie Szewczyk (4a) za piosenkę pt. „Santa Claus is coming to town”. Na III miejscu znalazła się Maja Idzik (4a), która także zaśpiewała „Marry Christmas Everyone”. Wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Kaletka (4c) śpiewająca „Last Christmas”, a także Patrycja Rogula (4c), która zaśpiewała w j.niemieckim „Guten Tag, ich bin der Nikolaus”. W kategorii klas VII oraz Gimnazjum wybór był o tyle trudny, że przyznano dwa I miejsca dla: Julii Piwowarczyk (7a), która zaśpiewała „We’re walking in the air” oraz Emilii Małż (2d) śpiewającej „Let it snow”.
 
Serdecznie gratulujemy każdemu, kto wziął udział w konkursie! Poziom był naprawdę wysoki. Zdjęcia dostępne na: Konkurs Piosenek 
Warto sprawdzić
Skip to content