Każdy inny – wszyscy równi

04.09.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła będzie brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno – Społecznym „Każdy inny – wszyscy równi”. Jest to już II edycja projektu, którego celem jest uwrażliwianie uczniów na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a także rozwijanie empatii i tolerancji wobec tych osób. Istotą tego projektu jest również przygotowanie do współuczestniczenia z osobami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w życiu. Projekt został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki. W ramach projektu, w ciągu roku szkolnego, podejmowane będą różnorodne działania, które zamieszczone zostaną na facebook’u szkoły.

Szkolnymi koordynatorkami projektu są p. Justyna Tafel i p. Beata Ślęczka.

Plakat
Warto sprawdzić
Skip to content