30.12.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, z tej okazji klasy 4 wraz z wychowawczyniami: p. Anną Kubicką, p. Agatą Materną i p. Marią Dąbrowską – Piwowarczyk, przygotowały piękne jasełka, wprowadzające nas w klimat świąt. Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów zachwycił i wzruszył wszystkich zgromadzonych uczniów naszej szkoły, a także uczniów Szkoła Podstawowa Im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Kornatce.

Podczas akademii obecni byli: Dyrekcja naszej szkoły oraz Dyrekcja Szkoły w Kornatce, przedstawiciele Rady Rodziców, Rodzice występujących uczniów oraz przyjaciele naszej szkoły, pracownicy Biblioteki Publicznej w Dobczycach.

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Łukasza Chanka i p. Łukasza Piwowarczyka z MGOKiS Dobczyce, którzy zadbali o nagłośnienie i efekty świetlne podczas występu.

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z akademii.

W trakcie uroczystości wykorzystano nowoczesny sprzęt fotograficzny, nagłaśniający i oświetleniowy pozyskany ze wsparcia finansowego „Laboratoria Przyszłości”.

Lab

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci