I Małopolskie Mistrzostwa w Przeciąganiu Liny

20.11.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Wielkie emocje i świetna zabawa podczas I Małopolskich Mistrzostw w Przeciąganiu Liny.

Wielkie emocje i duża rywalizacja towarzyszyła wszystkim uczestnikom ,,I Małopolskich Mistrzostw w Przeciąganiu Liny”, które odbyły się 18.11.2022 roku na hali sportowej w Dobczycach.

Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych, w podziale na dziewczęta i chłopców. 

Drużyny stanowiły 8 osobowe zespoły. 

Nasi reprezentanci odnieśli duże sukcesy. 

Drużynę dziewcząt młodszych tworzyły: Milena Duda, Gabriela Dyrcz, Magdalena Gorączko, Agata Hałatek, Olga Hałatek, Lena Kowalczyk, Lena Krupa, Magdalena Leśniak, Nikola Pyzik, Zuzanna Suder. Dziewczęta pokonały wszystkie zespoły. 

Zdobyły I MIEJSCE. 🎉🏆🥇

 Zespół chłopców młodszych stanowili: Jakub Chanek, Kacper Grzegorzak, Szymon Jamborski, Artur Kanik, Bartłomiej Klikuszewski, Filip Lenart, Mikołaj Pykosz, Aleks Nowak, Krystian Różycki.  

Chłopcy wywalczyli II MIEJSCE. 🎉🥈

Kolejną grupą były dziewczęta starsze: Laura Bieniek, Anna Drozdowicz, Mariola Grzegorzak, Gabriela Gubała, Anna Hojna, Sara Lichoń, Natalia Olesek, Emilia Woźniak. Dziewczyny po zaciętej rywalizacji zdobyły IV MIEJSCE.👏

Zmagania siłowe zakończyli chłopcy starsi w składzie: Bartosz Gałka, Bartosz Jopek, Jan Kapuściński, Jakub Korbas, Karol Kozubek, Bartosz Kuc, Adam Mikłaszewski, Maksymilian Rutka, Jakub Stoch, Kacper Twardosz. Po emocjonującej walce, uplasowali się na II MIEJSCU. 🥈🎉

Gratulujemy wszystkim zawodnikom odniesionych sukcesów. 

Opiekunowie Lucyna Sikora, Tomasz Trojan.

Received 698306848478887 1
Received 670475697821337 1
Warto sprawdzić
Skip to content