Gminne Zawody Piłki Ręcznej

30.01.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Gminne Zawody Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców W dniach 17 i 18 stycznia 2024 roku w Dobczycach odbyły się Gminne Zawody Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców starszych. W rywalizacji chłopców uczestniczyły zespoły ze Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 2, Kornatki, Stadnik, Brzączowic i Nowej Wsi. 

I miejsce zdobyła drużyna z SP2 Dobczyce w składzie: Cygan Sebastian, Madej Artur, Kanik Artur, Klikuszewski Bartłomiej, Lenart Filip, Pawlak Tymoteusz, Pykosz Mikołaj, Kuc Bartosz, Maniecki Dawid, Mikłaszewski Adam, Niedziela Adrian. Dziewczęta rozegrały mecze z reprezentacjami Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Brzączowic oraz Kornatki.

 Po zaciętej rywalizacji I miejsce wywalczyły dziewczyny z SP2 Dobczyce. Zespół tworzyły: Dyrcz Gabriela, Hałatek Agata, Hałatek Olga, Leśniak Magdalena, Kowalczyk Lena, Pyzik Nikola, Gorączko Magdalena, Krupa Lena, Lichoń Emilia, Stasik Weronika, Łyszkowicz Zuzanna, Pudlik Anna. Opiekunami zespołów byli Pani Lucyna Sikora, Pan Tomasz Trojan Serdeczne gratulacje!

Image 123650290
Image 123650291
Warto sprawdzić
Skip to content