Drużynowy turniej szachowy

07.11.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Reprezentacja naszej szkoły awansowała do rozgrywek wojewódzkich!
 
06. 11. 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach odbył się drużynowy turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych z klas I-VIII z maksymalnie IV kategorią szachową. Turniej miał na celu wyłonienie najlepszych 4 szkół szachowych w powiecie myślenickim, które awansują do etapu wojewódzkiego. Do zawodów zgłosiło się 21 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z Myślenic, Raciechowic, Bęczarki, Stróży, Pcimia, Tenczyna, Lipnika, Dobczyc i Kornatki.
 
Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie:
1. Adam Nowakowski
2. Krystian Kabaja
3. Mikołaj Szlósarczyk 4. Nikola Braś
zajęła 4 miejsce i tym samym awansowała do turnieju wojewódzkiego. Gratulujemy wszystkim szachistkom i szachistom.
 
Trzymamy kciuki za kolejne spotkania przy szachownicach.
 
Podziękowania dla Pani Iwony Nowakowskiej za pomoc i fotorelację.
___________
Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_6430/results.html?l=pl&tb=202_&fbclid=IwAR1bDeicuyBBW0uh5aB_5hFtBnRbMk7Ku66_KrSQe7l7rRpPMKqo3OAl_zw
Warto sprawdzić
Skip to content