Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

10.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Uroczystości

Patriotyczne teksty… Cudowny śpiew… niezwykła symbolika… Wszystko razem wzięte wzmocniło obchody jutrzejszego Święta Odzyskania Niepodległości kiedy to na drugiej lekcji w auli RCOSu spotkała się cała społeczność szkolna, by obejrzeć apel przygotowany przez uczniów klasy 2d w ramach projektu gimnazjalnego. Na scenie mogliśmy zobaczyć przedstawicieli za równo klas 1, 4, 7 SP i jak i 2 i 3 Gimnazjum. „Pan Dyrektor kiedy oglądał jak tańczycie poloneza powiedział: „w tym tańcu coś jest”, duma narodowa – i naprawdę było to widać” – tymi słowami dziękowała wszystkim przygotowującym dzisiejszą uroczystość Pani Dyrektor Mariola Duda. Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali z nami ten wyjątkowy dzień – naszym gościom, dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom, uczniom, a szczególnie tym, którzy ją dla nas przygotowali!

Więcej zdjęć na: Święto Niepodległości

Warto sprawdzić
Skip to content