Akcja „Zbieramy 2000 skarpet”

25.02.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Od 26 lutego w naszej szkole rusza akcja „Zbieramy 2000 skarpet”. Wydarzenie ma na celu pomoc potrzebującym z terenu Krakowa, a konkretnie bezdomnym. Dlatego w dniach od 26 lutego do 5 marca, na naszym foyer podczas długiej przerwy będzie odbywała się zbiórka skarpet organizowana przez wolontariat „Lolek” wraz z uczniami z klasy IVc. Uczniowie będą zbierali skarpety, a następnie zostaną one dostarczone do wyznaczonych miejsc. Prosimy, aby przyniesione skarpety były w rozmiarach od 38 w górę, były nowe, a także aby przy skarpetach znajdowała się karteczka z imieniem, nazwiskiem, klasą, oraz ilością przyniesionych skarpet. Wypisanie danych nie jest konieczne jednak każdy uczeń, który weźmie udział w akcji otrzyma pochwałę, a najbardziej aktywni drobne upominki. Zachęcamy do udziału!

Warto sprawdzić
Skip to content