Akademia Mediacji Rówieśniczych

10.09.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Drodzy rodzice i opiekunowie,
 
Nasza szkoła jako instytucja partnerska wraz z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie przystąpiła do udziału w projekcie „AKADEMIA MEDIACJI RÓWIEŚNICZYCH” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu zgłoszeni uczniowie wezmą udział w zajęciach z zakresu: ▪ Psychologii konfliktu, ▪ Podstaw prawa cywilnego i karnego w mediacjach, ▪ Socjologicznych uwarunkowania sporów, ▪ Komunikacji interpersonalnej, ▪ Mediacji rówieśniczych w praktyce, a także w Małopolskim Festiwalu Mediacji Rówieśniczych.
 
Ponieważ z całej Małopolski w projekcie bierze udział TYLKO 10 wytypowanych szkół, ma on charakter ELITARNY, a uczniowie biorący w nim udział otrzymają Tytuł MEDIATORA RÓWIEŚNICZEGO, (tytuł niezbywalny), certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu ze środków Unii Europejskiej oraz wpis na świadectwie o udziale w projekcie unijnym. Zajęcia będą odbywać się na terenie szkoły. Trenerami mediacji są pracownicy naukowo-dydaktyczni z Uniwersytetu Pedagogicznego i mediatorzy sądowi.
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
 
Więcej informacji o rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://projekty.up.krakow.pl/projekty-realizowane/akademia-mediacji-rowiesniczych/,
 w broszurach informacyjnych oraz na zebraniu z rodzicami z klas 6 i 7 dn. 17 września.
 
osoby do kontaktu:
z ramienia Szkoły – Katarzyna Starzak
z ramienia UP – Anna Duda – anna.duda@up.krakow.pl
 
Warto sprawdzić
Skip to content