Kredkobranie

05.09.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Krakowska Fundacja Ignatianum wraz ze Stowarzyszeniem Korzenie prowadzą ogólnopolską „Akcję Kredkobranie”, której celem jest pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na obszarze Kresów dawnej Rzeczypospolitej.
Dary w postaci kredek, farb, zeszytów, bloków, piórników, długopisów i wszelkiego rodzaju przyborów szkolnych i materiałów plastycznych zbierane są w sierpniu i wrześniu każdego roku.
_____
Serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę poprzez przyniesienie materiałów i pozostawienie ich w pudle znajdującym się przy portierni.
_____
Akcja trwa od 7 do 21 września 2020r. Prosimy, aby uczniowie przynosili materiały w siatkach, w których znajdują się karteczki z zapisanym imieniem, pierwszą literą nazwiska, klasą i numerkiem w dzienniku – ułatwi to wpisanie pochwał za pomoc potrzebującym.
Za każdy gest wsparcia serdecznie dziękujemy!