Tajemnicze oblicza małopolski

10.04.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficzno-filmowym Tajemnicze oblicza Małopolski.

Do Konkursu mogą być zgłaszane fotografie lub filmy realizowane w formie reportażu, który będzie zapisem rzeczywistości; jego centralnym punktem ma być człowiek i to, co z nim związane. Prace mają utrwalać obraz naszych czasów.

Konkurs ma na celu odkrywanie i promowanie mniej znanych lub powszechnie zapomnianych tradycji, zwyczajów Małopolski, jej folkloru, legend, historii, miejsc, artystów związanych z tym regionem.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat i 15-19 lat, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalistów i licealistów.

Do konkursu można zgłaszać prace:
a. W kategorii wiekowej 8-14 lat: fotografia reportażowa lub reportaż filmowy
nieprzekraczający 5 minut.
b. W kategorii wiekowej 15-19 lat: cykl fotografii (min. 5 zdjęć, maksimum 8 zdjęć) lub
reportaż filmowy nieprzekraczający 10 minut. Termin nadsyłania prac został wydłużony do dnia 20 kwietnia 2018 roku.

Organizatorzy:
Młodzieżowy Dom Kultury “Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18, 30-059 Kraków