Konkurs plastyczno – literacki

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

SP NR 2 W DOBCZYCACH

CHWILE NASZEJ CHWAŁY

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobczycach.
  1. Temat prac konkursowych brzmi: „Chwile naszej chwały”.
  1. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
  1. Klasy IV-V
  2. Klasy VII-VIII i III gimnazjum
  1. Warunki uczestnictwa w konkursie.
  1. Prace konkursowe należy złożyć nauczycielom sztuki/plastyki (plastyczne) oraz nauczycielom polonistom (literackie) w terminie do 6 listopada 2018 roku.
  2. Praca konkursowa plastyczna ma być wykonana w dowolnej technice płaskiej w formacie A4 lub A3.
  3. Praca konkursowa literacka to miniatura poetycka (max. 6 wersów).
  4. Każdy z uczniów może przekazać maksymalnie 3 prace.
  5. Każdy uczestnik konkursu powinien opatrzyć pracę tytułem oraz swoimi danymi: imię i nazwisko, klasa.
  6. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów Konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
  7. Jury powołane przez organizatora, spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu.
  8. Kryteria oceny prac:
  1. zgodność z tematyką,
  2. estetyka pracy
  3. oryginalność.
  1. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 9 listopada 2018 r.
  2. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane 11 listopada 2018 r. w czasie wystawy plenerowej na ul. Józefa Piłsudskiego w Dobczycach.
  1. Postanowienia końcowe:
  1. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy podczas plenerowej wystawy poświęconej 100. rocznicy odzyskania niepodległości oraz na opublikowanie fotografii prac na stronach internetowych SP nr 2 Dobczyce, Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, Miesięcznika Tapeta.
  2. Autorzy zgadzają się na publikowanie zwycięskich prac i fotografii prac na wszelkich polach eksploatacji.
  3. Zgłoszenie do konkursu wiąże się z akceptacją klauzuli RODO: zgodnie z Rozporządzeniem parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenie dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  4. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do:

a) nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości przekazanych prac,

b) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.