Aktualności

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach serdecznie zapraszają Uczniów i Rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W DNIU 4 WRZEŚNIA 2017r.
Godz. 8:00 – Msza Święta
Godz. 9:15 –  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w auli widowiskowej RCOS przy ul. Szkolnej 43, następnie spotkanie uczniów z wychowawcami w salach
Godz. 10:30 – odwóz
Uczniowie dojeżdżający przechodzą z parkingu przy ul. Podgórskiej do kościoła (tym dniu przywóz wyjątkowo na parking przy ul. Podgórskiej). Po Mszy Świętej uczniowie wszystkich klas spotykają się obok kościoła z wychowawcą i pod opieką wychowawcy i nauczycieli przechodzą do budynku szkolnego.

OPIEKA NAD UCZNIAMI – podczas przejścia z kościoła do szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2
kl.1a – p.Małgorzata Hujdus, p.Lucyna Sikora
kl.1b – p.Iwona Ptak, p.Magdalena Nowak
kl.1c – p.Katarzyna Matoga, p.Jolanta Zelman-Pilch
kl.4a – p.Edyta Światowiec-Gubała, p.Agata Materna
kl.4b – p.Agnieszka Zagórska, p.Beata Ślęczka
kl.4c – p.Katarzyna Starzak, p.Bożena Korzec-Gunia
kl.7a – p.Anna Kubicka, p.Lucyna Sławińska-Targosz
kl.7b – p.EmiliaWójcicka, p.Alicja Żołnierczyk

Gimnazjum
kl.2a – p.Krystyna Kowal-Gruchała, p.Ewa Tkaczyk
kl.2b – p.Beata Orlik, p.Kinga Kozłowska
kl.2c – p.Wioleta Zając,  p.Monika Łażewska
kl.2d –  p.Elżbieta Klimek-Piwowarczyk, p.Grzegorz Ćwierz
kl.2e –  p.Nina Żuławińska, p.Magdalena Rak
kl.2f – p.Wioletta Wójcik-Szewczyk, p.Anna Stożek
kl.2g – p.Lidia Bełko, p.Monika Orzechowska-Strojna
kl.3a – p.Małgorzata Maniecka, p.Arkadiusz Wyroba
kl.3b – p.Marzena Mikołajczyk, p.Renata Starmach
kl.3c – p.Monika Banaś, p.Małgorzata Strąg
kl.3d – p.Maria Dąbrowska-Piwowarczyk, p.Tomasz Trojan
kl.3e – p.Elżbieta Kołdras, p.Edyta Puchała-Szymoniak
kl.3f – p.Alicja Wątor, p.Paulina Lenart

ok. 9.45 – spotkanie uczniów z wychowawcami:

Szkoła Podstawowa nr 2
kl.1a – p.Małgorzata Hujdus – sala 102
kl.1b – p.Iwona Ptak/p.Magdalena Nowak – sala 103
kl.1c – p.Katarzyna Matoga – sala 101
kl.4a – p.Edyta Światowiec-Gubała – sala 221
kl.4b – p.Agnieszka Zagórska, p.Beata Ślęczka – sala 217
kl.4c – p.Katarzyna Starzak – sala 223
kl.7a – p.Anna Kubicka – sala 201
kl.7b – p.EmiliaWójcicka – sala 110

Gimnazjum
kl.2a – p.Krystyna Kowal-Gruchała – sala 214
kl.2b – p.Beata Orlik – sala 203
kl.2c – p.Wioleta Zając – sala 109
kl.2d – p.Elżbieta Klimek-Piwowarczyk – sala 212
kl.2e – p.Nina Żuławińska, p.Magdalena Rak – sala 239
kl.2f – p.W.Wójcik-Szewczyk – sala  106
kl.2g – p.Lidia Bełko – sala 211
kl.3a – p.Małgorzata Maniecka – sala 111
kl.3b – p.Marzena Mikołajczyk – sala 209
kl.3c – p.Monika Banaś – sala 222
kl.3d – p.Maria Dąbrowska-Piwowarczyk – sala 107
kl.3e – p.Elżbieta Kołdras – sala 204
kl.3f – p.Alicja Wątor – sala 121

Opieka przy odwozie:
Trasa I – p.M.Rak
Trasa II – p.M.Łażewska
Trasa III – p.L.Bełko
Trasa IV – p.M.Strąg

Trasa I: (7.10) Dziekanowice – (ok. 7.14) Sieraków – (ok. 7.22) Nowa Wieś – (ok. 7.28) Jankówka – (ok. 7.36) Bieńkowice – (ok. 7.42) Nowa Wieś (Granica) – (ok. 7.45) Dobczyce (Centrum Oświatowe) – odwóz- odjazd z ul. Witosa

Trasa II: (7.00) Brzączowice – (7.08) Stacja Trafo – (7.12) Nowa Wieś (Granica) – (7.14) Grabowa – (7.17) Stojowice Kościół – (7.19) Stojowice sklep – (7.23) SP Brzączowice – (7.25) Stojowice (AJKA) – (7.32) Dobczyce (Centrum Oświatowe) – odwóz – odjazd z ul. Witosa

Trasa III: (7.10)  Skrzynka (Górna) – (7.15) Dobczyce (Marwin) – (7.18) Skrzynka (Dolna) – (7.22) Stadniki SP – (7.28) Kędzierzynka – (7.34) Stadniki SP – (7.40) Skrzynka Dolna – Dobczyce (Centrum Oświatowe) – odwóz – odjazd z ul. Szkolnej

Trasa IV: (7.10) Brzezowa (Dziuraki) – (7.20) Kornatka SP – (7.35) Dobczyce (Centrum Oświatowe) – (7.40) Dobczyce SP – odwóz – odjazd z ul. Szkolnej

Brak możliwości komentowania