Zbiórka Zakrętek i Makulatury

08.02.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Każdego 30 dnia miesiąca zbieramy zakrętki, po to aby pomagać! Chcieliśmy serdecznie podziękować za Wasz wspaniały gest, ponieważ zauważamy, że każdego miesiąca jest ich coraz więcej. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymują dyplom SUPER Pomocnej klasy. W tym miesiącu bez wątpienia dyplom otrzymuje klasa: 1c – 56,56kg zakrętek. Ogromne podziękowania należą się również klasom:
– 1a – 22,85kg zakrętek, 
– 4c – 13,95kg zakrętek. 
Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz wychowawcom za włączanie się w pomoc innym. Pragniemy podziękować również uczniom z klasy: 1b, 4a, 4b, 7a, 7b, 2a, 2b, 2c,2d, 2f, 3a, 3b oraz 3e za dołączenie do akcji.

Kolejnym pomysłem była zbiórka makulatury zaproponowana przez klasę 4c. Nasi czwartoklasiści wraz z wychowawczynią pomogli wolontariuszom w przebiegu akcji, która była naprawdę udana! Sama klasa 4c uzbierała prawie 250kg makulatury. Prawie po 40kg uzbierały również klasy: 4b, 7b i 2d. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy po feriach 

Warto sprawdzić
Skip to content