Zbiórka zakrętek i makulatury

04.03.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Wolontariat „Lolek” serdecznie zaprasza do zbiórki ZAKRĘTEK oraz MAKULATURY!
___________
Każdego miesiąca – w tym miesiącu 07.03. (środa) od godz.7:30 do 8:15 każdy z uczniów może włączyć się w pomoc potrzebującym przynosząc plastikowe zakrętki, a także makulaturę. Wyznaczeni wolontariusze znajdowali się na foyer, po to aby je odebrać. Zakrętki będą ważone, a następnie klasa która w danym miesiącu przyniesie ich najwięcej otrzyma dyplom „Super pomocnej klasy”. Prosimy, aby przed przyniesieniem makulatury została zważona w domu, a na niej znajdowała się karteczka z imieniem, nazwiskiem, klasą, a także wagą makulatury. Każdy uczeń, który włączy się do akcji otrzyma pochwałę. Zapraszamy!
Warto sprawdzić
Skip to content