Zbiórka makulatury i zakrętek

29.01.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Wolontariat „Lolek” wraz z klasą IVc serdecznie zaprasza do zbiórki ZAKRĘTEK oraz MAKULATURY! 
___________
Każdego 30 dnia miesiąca – w tym miesiącu 30.01 (wtorek) od godz.7:30 do 8:15 każdy z uczniów może włączyć się w pomoc potrzebującym przynosząc plastikowe zakrętki, a także makulaturę. Wyznaczeni wolontariusze, a także uczniowie klasy IVc będą znajdowali się na foyer, po to aby je odebrać. Zakrętki będą ważone, a następnie klasa która w danym miesiącu przyniesie ich najwięcej otrzyma dyplom „Super pomocnej klasy”. Prosimy, aby przed przyniesieniem makulatury została zważona w domu, a na niej znajdowała się karteczka z imieniem, nazwiskiem, klasą, a także wagą makulatury. 
Każdy uczeń, który włączy się do akcji otrzyma pochwałę. Zapraszamy! 

Warto sprawdzić
Skip to content