Zapisy do klas pierwszych dzieci

28.02.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach ogłasza zapisy do klas pierwszych dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły: Miasto Dobczyce – ulice: Marwin, Kilińskiego, Stadnicka, 21 Stycznia/Stroma, Skrzynecka, Św. Floriana, Garncarska, Obwodowa, W. Witosa, Św. Anny, Wesoła, Szkolna, Zacisze, Piastowska, oś. Piastowskie, oś. Jagiellońskie, Spacerowa, Wawelska, Przemysłowa, Słoneczna, Lubomirskich, Łanowa, Łąkowa, J. Dominika, Polna; wieś: Niezdów
__________
Do klasy sportowej przyjmujemy również zapisy dzieci spoza obwodu Szkoły. Próba sprawności fizycznej dla przyszłych pierwszoklasistów odbędzie się 12 marca br. (poniedziałek) od godz. 15.00 do 17.00 w hali sportowej RCOS przy ul. Szkolnej 43.
__________
Warunkiem przystąpienia do próby fizycznej jest zaświadczenie lekarskie wydane przez lekarza rodzinnego. Test próby fizycznej dostępny jest na stronie: www.sp2dobczyce.pl.
__________
Do klasy integracyjnej przyjmujemy również zapisy dzieci spoza obwodu Szkoły, które posiadają orzeczenie o kształceniu specjalnym.
__________
Zapisy przyjmujemy w sekretariacie Szkoły w dniach 5 – 9 marca 2018r.:
✔️ poniedziałek, wtorek: w godz. 8.00 – 17.00
✔️ środa, czwartek, piątek: w godz. 8.00 – 15.00
__________
Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej dostępny jest w sekretariacie Szkoły oraz na stronie: www.sp2dobczyce.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 12 2716770.
__________
Rekrutacja dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły odbywać się będzie od 12 do 30 marca 2018r. w miarę posiadanych wolnych miejsc. Wnioski o przyjęcie do klasy I przyjmowane będą w sekretariacie Szkoły w godz. 8.00 – 15.00.
 
Warto sprawdzić
Skip to content