„Zakrętkowa Kąpiel” marzec

12.03.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Ile radości daje pomaganie możemy zobaczyć każdego miesiąca na korytarzu kiedy to uczniowie ustawiają się w kolejce, by oddać zakrętki, a także makulaturę. „Zakrętkowa kąpiel” to inicjatywa wolontariatu „Lolek” mająca na celu pomoc potrzebującym. Klasa, która uzbiera najwięcej otrzymuje dyplom „Super Pomocnej klasy” w danym miesiącu. W tym miesiącu nie było to łatwe – dwie klasy pierwsze przyniosły ponad 20kg zakrętek i tym sposobem tytuł ten przypadł klasie 1a oraz 1c. Niewiele mniej, bo ponad 10kg przyniosły klasy: 4b oraz 3b. W imieniu potrzebujących serdecznie dziękujemy za każdą zakrętkę i makulaturę, która dociera do nas w olbrzymich ilościach! Chcieliśmy równocześnie podziękować klasie 4b, która uzbierała w tym miesiącu ponad 100kg makulatury. Jesteście niesamowici! W imieniu potrzebujących dziękujemy za każdy Wasz gest!

Warto sprawdzić
Skip to content