Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

23.06.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Pożegnanie klas ósmych odbędzie się o godz. 9.00 w auli widowiskowej.

Uczniów pozostałych klas zapraszamy po odbiór świadectw i  nagród na spotkania zgodnie z godzinami i zasadami podanymi przez wychowawców.

W trosce o bezpieczeństwo, pamiętajmy o zachowaniu odpowiednich procedur.

Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły. Uczniowie wchodzą wejściem wskazanym przez wychowawcę (wejście główne lub wejście od strony placu zabaw).  Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować ręce. Dokonany zostanie pomiar temperatury. Następnie uczniowie kierują się do wyznaczonej sali. Ilość spotkań w danej klasie zależy od jej liczebności. W tym dniu nie korzystamy z szatni. Prosimy, by nie gromadzić się poza budynkiem. Pamiętamy o zachowaniu między sobą bezpiecznego dystansu (min. 1,5 m.).

Ważne: każdy uczeń przynosi własny długopis w celu potwierdzenia podpisem odbioru świadectwa.

Warto sprawdzić
Skip to content