X Zjazd Szkół im. Jana Pawła II w Dolinie Chochołowskiej

04.11.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Piękna pogoda… radość… cudowne chwile… To wszystko co towarzyszyło dzisiejszego dnia uczniom naszej szkoły, którzy wybrali się do Doliny Chochołowskiej na X Zjazd Szkół im. Jana Pawła II w imieniny naszego Patrona. Po porannej pobudce wybraliśmy się w kierunku Doliny Chochołowskiej, gdzie po dotarciu spędziliśmy miło czas w schronisku. Następnie uczestniczyliśmy w Mszy Świętej, której przewodniczył ks. dr Andrzej Kielian – dyrektor Wydziału Katechetycznego. Po Mszy Świętej skosztowaliśmy pysznego posiłku, aby nabrać energii na dalszą wędrówkę. Zmęczeni, ale szczęśliwi dotarliśmy na Krupówki, gdzie odpoczęliśmy podczas czasu wolnego. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten sobotni czas z nami – wolontariatowi „Lolek”, uczniom, opiekunom, a także każdemu kto przyczynił się do zorganizowania i sfinansowania wyjazdu. Do zobaczenia za rok!Więcej zdjęć na: Imieniny Patrona Szkoły

Warto sprawdzić
Skip to content