Wyjazd na narty

23.03.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Zachęceni sukcesem półkolonii w dniu 7 marca 2018r zorganizowaliśmy ogólnoszkolny  wyjazd na narty. Pogoda na stoku dopisała, powitało nas słońce a świetnie przygotowane zbocze  zachęcało do jazdy. Pod okiem instruktorów i opiekunów szusowaniu ulegli wszyscy. Cenne wskazówki przydawały się nie tylko doskonalącym swoje umiejętności,  ale i świetnie jeżdżącym narciarzom oraz snowboardzistom. Trasy w różnych kombinacjach pokonywali z wielką  przyjemnością mali uczniowie kl. IV i duzi gimnazjaliści. Taśma wyjazdowa orczyk czy wygodne kanapy pozwalały korzystać z tras o różnej skali trudności. Dziękujemy pani Eli Klimek-Piwowarczyk za organizację wyjazdu,  a pani Lucynie Sikora  za opiekę i wspaniałą atmosferę. Był to też  czas poznania działalności służb GOPR , którym dziękujemy  za profesjonalne zadbanie o nasze bezpieczeństwo . B. Korzec- Gunia.

Zdjęcia dostępne na: Wyjazd na narty

Warto sprawdzić
Skip to content