Wsparcie dla Ukrainy

27.02.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia


W obliczu kryzysu militarnego na terytorium Ukrainy, solidaryzujemy się z potrzebującym. JESTEŚMY Z WAMI! 
Prosimy o:
produkty spożywcze, z dłuższą datą przydatności do spożycia, które nie wymagają specjalnych warunków przechowywania;- wodę w małych i dużych butelkach, konserwy rybne i mięsne z możliwością otwarcia, dania gotowe w słoikach, makaron, ryż, kasza, cukier, dania w słoiczku dla dzieci;- artykuły higieny osobistej:  chusteczki nawilżające, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, pastę i szczoteczki do zębów, mydło, środki higieny osobistej, pampersy dla dzieci, kosmetyki do pielęgnacji dzieci, ręczniki bawełniane, karimaty.
Zebrane artykuły zostaną przekazane osobom potrzebującym. 
W tym trudnym czasie każda pomoc jest ważna. Jesteśmy z Ukrainą.
Artykuły prosimy przynosić na portiernię, do naszej szkoły.

Warto sprawdzić
Skip to content