Wojewódzkie Zawody Grup Tanecznych – Cheerleaders

24.12.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Wojewódzkie Zawody Grup Tanecznych – Cheerleaders

W dniu 13.12.2019 roku w Limanowej odbyły się Wojewódzkie Zawody Grup Tanecznych – Cheerleaders. Nasze zespoły zdobyły w nich wysokie miejsca. Dziewczynki z klasy 5a w składzie : Magdalena Bergel, Nikola Braś, Karolina Janicka, Oliwia Mosiężny, Natalia Olesek, Pola Vitello. Zajęły VI miejsce, natomiast dziewczyny z klasy 8a i 8b – Anna Błaszczyk, Beata Kozak, Martyna Lewandowska, Kornelia Mistarz, Julia Namysło, Karina Spytek, Oliwia Stoch, Paulina Szewczyk uplasowały się na IV miejscu.

Występ naszych cheerleaderek na etapie wojewódzkim to duży sukces. Rywalizacja z najlepszymi zespołami to konfrontacją umiejętności tanecznych zespołów. Pokazy wszystkich grup, były na wysokim poziomie i wzbudziły wiele pozytywnych emocji.
Serdecznie gratuluję Lucyna Sikora

Zdjęcia dostępne na: Zawody

Warto sprawdzić
Skip to content