Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe

17.05.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W dniu 16.05.2018r w Nowym Targu odbyły się ,,Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe”. Szkołę Podstawową  nr 2 w Dobczycach reprezentowały 3 drużyny, które podczas biegów powiatowych w Myślenicach zajęły I MIEJSCA.

Dziewczyny rocznik 2007- 2008.                              

 1. SADKIEWICZ JULIA  4c                                                
 2. GOCAL KORNELIA 4c                                                  
 3. HUJDUS WIKTORIA                                                     
 4. KNAPIK ANNA 4a

Chłopcy rocznik 2007-2008.

 1. HAŁATEK JAKUB 4a
 2. KACZMARSKI ERYK 4c
 3. NOWAK SEBASTIAN 4b
 4.  SPYTEK KAROL 4a                                                                                                                                                                                  

Chłopcy rocznik 2002.

 1. KRAWIEC KACPER 3c
 2. KASPRZYK KACPER 3a
 3. PŁATEK FILIP 3b
 4. KLIMALA ANDRZEJ 3b

Wszystkie zespoły odniosły duży sukces, uzyskując dobre wyniki. Dziewczynki z klas 4 sprawiły nam największą satysfakcję, zdobywając II MIEJSCE. Uległy one tylko drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 91 z Krakowa.  Chłopcy z klas 4  uzyskali 16 lokatę, natomiast chłopcy  z klas 3 gimnazjum uplasowali się na wysokiej 10 pozycji.  Gratulujemy wszystkim drużynom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowie Lucyna Sikora i Grzegorz Ćwierz

Zdjęcia dostępne na: Biegi Przełajowe

Warto sprawdzić
Skip to content