WŁĄCZAMY SIĘ W POMAGANIE – AKCJE LICYTACJE DLA HANI

17.09.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

WŁĄCZAMY SIĘ W POMAGANIE – AKCJE LICYTACJE DLA HANI

Od 16.09. ruszamy z akcją – konkursem szkolnym, polegającym na zdobyciu jak największej kwoty z licytacji przez daną klasę. Akcja ta ma na celu zdobycie jak największej liczby przedmiotów, które będziemy umieszczać na grupie: LICYTUJE – POMAGAM. ->

Licytuje-Pomagam
Pozwoli to przyspieszyć zbiórkę dla Hani.
Każdego kto ma ochotę włączyć się do pomocy Hani, prosimy o udostępnianie z odpowiednim opisem, na wyżej wymienionej grupie przedmiotów, które będą licytowane.
Żeby posty były rozpoznawalne dla osób nadzorujących konkurs w poszczególnych klasach, prosimy, aby każdy post zaczynał się:
„Dla Hani – akcja SP2 DOBCZYCE – klasa …..”
(Ważny dopisek Dobczyce, ponieważ inne szkoły z powiatu już licytują).
Można napisać z imienia i nazwiska, że to Państwa dziecko coś przekazuje, ale absolutnie nie trzeba, jeśli ktoś tego nie chce.
Istotne jest podanie numeru Szkoły, miasta i klasy – będzie łatwiej analizować.
Oczywiście trzymamy się regulaminu tej grupy!

Najważniejsze:
– Rzeczy przekazywane na licytację powinny być nowe lub w stanie idealnym.
– Darczyńca odpowiada za wady rzeczy, chyba, że wady można było z łatwością zauważyć lub Darczyńca opisał te wady w swoim ogłoszeniu.
Bardzo zachęcamy do pomocy rodziców z całej szkoły, dzieci z wygranej klasy mają obiecaną niespodziankę.
Z góry dziękujemy za każdą rzecz przekazaną na licytację i Państwa pomoc ❤
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Koordynatorzy: