Wigilia wolontariatu „Lolek”

24.12.2019 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Święta to wyjątkowy czas! Spędzony w życzliwej atmosferze wśród bliskich nam osób. Każdego roku spotykamy się z naszymi Przyjaciółmi z Podolan by podzielić się opłatkiem i złożyć najserdeczniejsze życzenia. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy jasełkami przygotowanymi przez młodszy wolontariat oraz klasę 6b. Po nich udaliśmy się na wspólną wigilię. Życzliwości nie było końca! Serdecznie dziękujemy naszym Przyjaciołom, a także ich opiekunom za przybycie. Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom za przygotowanie wydarzenia, a także naszym absolwentom za odwiedziny. Dziękujemy wolontariatowi „Empatia” z Czasławia, który do nas dołączył, opiekunom wolontariatu, p.Łukaszowi Piwowarczykowi oraz p.Łukaszowi Chankowi, a także Rucola Cafe za niezastąpioną pomoc.

Życzymy wszystkim radosnych, pełnych pokoju i radości Świąt!

Zdjęcia dostępne na: Wigilia wolontariatu „Lolek”

Warto sprawdzić
Skip to content