Wigilia Wolontariat „Lolek”

21.12.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Przedświąteczne dni to wyjątkowy czas! Wtedy właśnie dzielimy się opłatkiem z bliskimi naszemu sercu składając wzajemnie życzenia i podziękowania za wszystko to co spotkało nas w życiu dzięki ich obecności. Nasz wolontariat „Lolek” to wielka społeczność ludzi, którzy go tworzą. Za równo wolontariuszy, opiekunów, „dobrych dusz” wspierających nasze inicjatywy jak i podopiecznych wraz z ich opiekunami! W dzisiejszym dniu nadeszła pora, by spędzić ten czas wspólnie. Wolontariat przygotował wigilię, podczas której razem z nami byli p. Piotr Cabajewski – Prezes Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach, p.Romana Szlachetna – Mulik – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach, p.Halina Adamska Jędrzejczyk – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce, Ks. Edwarda Łatka – wieloletni katecheta i opiekun Naszego Wolontariatu obecnie wikary w Zakopanem, ks.Bogdan Jeleń, terapeuci i podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach i Dobczycach, Dyrektor Aleksander Płoskonka, a także Zastępca Dyrektora Pani Mariola Duda. Życzenia, kolędy, miłe słowa… to wszystko co towarzyszyło nam przez cały dzień. Dziękujemy każdemu za obecność życząc, by każdy dzień był taki jak ten!

Nasi opiekunowie oraz wolontariusze docierają w tym wyjątkowym czasie z życzeniami także do tych, którzy nie mogli z nami być, ale są bliscy naszym sercom! Serdecznie dziękujemy!

Zdjęcia dostępne na : Wigilia Wolontariatu „Lolek”

Warto sprawdzić
Skip to content