VI Otwarte Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolski

14.06.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

8.06.2018

Już po raz drugi zespół ratowniczy w składzie Aneta Leśniak, Emilia Dobosz, Maciej Ptak uczniowie kl.3D zwyciężyli w OTWARTYCH MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH MAŁOPOLSKI.  Zasłużone I miejsce zdobyli tym razem w VI edycji osiągając bardzo dobre wyniki testu kompetencji ratowniczej. Praktyczne zastosowanie zdobytych umiejętności współpracy w zespole potwierdzili w scenkach sytuacyjnych  zagrożenia życia.  Serdecznie gratuluję i życzę zawsze udanych interwencji  bez narażania własnego zdrowia i życia. „Dobry ratownik to żywy ratownik”

                                                                                                    OPIEKUN:   Bożena Korzec-Gunia

Warto sprawdzić
Skip to content