Uwaga! Konkurs!

16.06.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

DARMOWY WYJAZD DO RUMUNII NA KILKUDNIOWĄ WYCIECZKĘ W X 2021. CZEKA – MOŻE NA CIEBIE!!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Moja mała ojczyzna – czuję się Europejczykiem” w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, którego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów obecnych klas : V, VI, VII.

Co trzeba zrobić?

– przystąpić do konkursu wiedzy na temat kultury, historii i tradycji naszego regionu.

– chętni będą rozwiązywać test 21 czerwca 2021r. w naszej szkole.

Osoby, które zdobędą największą ilość punktów (15 pierwszych osób), zostaną wskazane do wyjazdu do Rumunii. Dodatkowo zostanie przygotowana lista osób z kolejnych miejsc, które będą mogły uzupełnić grupę w razie wycofania się uczestnika przed przygotowaniem wyjazdu.

Dodatkowych informacji udzielają opiekunowie uczestniczących w projekcie: p. K. Kowal-Gruchała, p. I. Szybowska, p. L. Sławińska – Targosz, p. A. Zagórska.