Turniej w Akrobatyce Sportowej

28.03.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

W dniach 25- 27 marca 2022 r., w Krakowie, odbył IX Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce, Trampolinie i Podwójnej Mini Trampolinie Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Skokach na Trampolinie, Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie. 
W zawodach uczestniczyły uczennice naszej szkoły, które rozpoczynały rozwijanie swoich gimnastycznych umiejętności Trzy roczniki klas gimnastycznych z Dobczyc: Kornelia Gocal, Natalia Olesek i Magdalena Gorączko. 
W okresie edukacji wczesnoszkolnej w klasie sportowej o profilu gimnastycznym, zawodniczki trenowały pod okiem pana Piotra Skóry, obecnie wziął je pod swoje skrzydła trener Robert Dziedzic z AcroGym Kraków
Miło nam zakomunikować, że Kornelia Gocal, uczennica klasy 8c dwukrotnie zdobyła I miejsce w trakcie weekendowych zawodów. 
Serdecznie gratulujemy!

Warto sprawdzić
Skip to content