Turniej „Dwa ognie”

24.02.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

GMINNY TURNIEJ KLAS IV

W dniu 22.02. 2022 roku w Stadnikach, odbył się  Gminny Turniej KLAS IV w ,,Dwa Ognie”

Brały w nim udział drużyny Szkoły Podstawowej nr1 w Dobczycach, Szkoły Podstawowej nr2 w Dobczycach, Brzączowic, Kornatki, Stadnik oraz  Dziekanowic. Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie:

Bukiej Ewa, Dudzik Artur, Kobiałka Malwina, Koliński Karol, Korek Julia, Maniecki Gabriel, Mitan Adrian, Rak Łukasz, Sikora Pola ,Trojański Wiktor, Trzaska Wojciech, Wójtowicz Nela,  Zabdyr Gabriela.

Zespół zdobył II miejsce, przegrywając tylko z drużyną z Kornatki. Podczas turnieju uczestnikom towarzyszyły duże emocje związane z rywalizacją oraz integracją międzyzespołową. Opiekunami zespołu byli Lucyna Sikora  i Tomasz Trojan.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.