Targi Dobroczynności 2017

14.09.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Uroczystości

Dnia 14 września młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami wzięła udział w Małopolskich Targach Dobroczynności „Veritatis Splendor”. Na Targach mogliśmy spotkać ludzi dla których pomoc bliźniemu jest największą wartością, mieliśmy okazję posłuchać ich słów oraz spotkać się z nimi twarzą w twarz czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wysłuchaliśmy z zaciekawieniem doświadczeń organizacji pozarządowych oraz wskazówek na życie od osób takich jak Anna Dymna, Jurek Owsiak, ks. Jacek Stryczek czy Jasiek Mela. Opowiadania o działaniach na rzecz innych zainspirowały nas do większego zaangażowania. Wszystko to dopełniła miła atmosfera osób zgromadzonych na spotkaniu w Teatrze Słowackiego. Dziękujemy każdemu za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Targi Dobroczynności 2017

Warto sprawdzić
Skip to content