SZKOLNY FESTYN ZDROWIA I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

18.06.2018 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

SZKOLNY FESTYN ZDROWIA I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

W dniu 15.06.2018 roku w ramach programu ,, Trzymaj Formę”,  odbył się    ,, Szkolny Festyn Zdrowia  i Aktywności Fizycznej”. Przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz  biologa, Panią Annę Kubicką, która wraz z uczniami klasy 7a przygotowała stoisko ze zdrowymi przekąskami.

Gość specjalny  Pani Aleksandra Trojan, siatkarka Impelu Wrocław,  przedstawiając swoją  pasję, zachęcała dzieci i młodzież  do uprawiania siatkówki. Był to także czas podsumowania osiągnięć  sportowych uczniów w roku szkolnym 2017\2018 roku. Program  uatrakcyjniły, klasa 1c  pokazem gimnastycznym i dziewczęta z 4c  układem tańca cheerleaders.

Następnie,  odbyły się zmagania sportowe. Klasy I uczestniczyły w  wyścigach rzędów. Brały również udział w konkurencjach indywidualnych. Królową celności została Magdalena Gorączko z klasy 1c, II miejsce przypadło Oldze Hałatek  z klasy 1a,  a na  III  miejscu znalazła się Milena Duda z klasy 1a.  Królem strzelców został  Filip Żuławiński  z klasy 1c,  II miejsce zdobył Sebastian Cygan z klasy 1b, III wywalczył Bartosz Bergel z klasy 1a.  Klasy IV brały udział w zespołowej grze integracyjnej ,,Policjanci i złodzieje”. Pozostali uczniowie uczestniczyli  w rozgrywkach siatkówki.

Kulminacyjnym punktem dnia był mecz siatkówki Nauczyciele kontra Uczniowie. Nauczycieli wspierali siatkarze, Aleksandra Trojan i Krzysztof Modzelewski. Drużynę uczniów reprezentował zwycięski zespół rozgrywek –  klasa 3A. Po wyrównanej  grze 2 : 1  zwyciężyli nauczyciele.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i wytrwałości w zmaganiach sportowych.

Życzymy dalszych sukcesów !!

   Nauczyciele wychowania fizycznego

Warto sprawdzić
Skip to content