Święty Mikołaj w naszej szkole!

06.12.2017 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

Dzisiejszego dnia każdy idący korytarzem szkolnym mógł zauważyć, że jest to dzień niezwykły! Uczniowie zamiast mundurków założyli świąteczne gadżety, a przez cały dzień można było spotkać Świętego Mikołaja i jego niesamowitych pomocników. Mikołaj odwiedził każdą salę, pokój nauczycielski, sekretariat, a nawet bibliotekę po to, aby rozdać słodkie upominki. Uczniowie wzięli udział w sportowych rozgrywkach, a także w akcji robienia zdjęć. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w mikołajkową inicjatywę. Szczególne podziękowania kierujemy do Samorządu Uczniowskiego wraz z jego opiekunami.

Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za przeprowadzone rozgrywki i wszystkim, którzy wzięli w nich udział!
 
Zdjęcia dostępne na: Mikołajki 2017
 
 
Warto sprawdzić
Skip to content