Święto Patrona Szkoły

20.10.2020 Zobacz wszystkie z kategorii Ogłoszenia

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY
22.10.2020r.

„Święto Patrona to dla całej naszej Społeczności szkolnej bardzo ważny dzień. Co roku staramy się celebrować to święto na różne sposoby: piękne widowiska artystyczne, spotkania w klasach, konkursy, zabawy, tańce integracyjne wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Wszystko, by podkreślić, jak bardzo jesteśmy dumni, ze nasza szkoła nosi imię Wielkiego Człowieka – Jana Pawła II.
Myślę jednak, że najważniejsze jest to, że naukę i przesłanie naszego Patrona cała społeczność szkolna realizuje na co dzień poprzez wzajemny szacunek i udział wszystkich w wielu akcjach charytatywnych, dzięki działalności Wolontariatu „Lolek”, Klubu Humanitarnego. Uczniowie naszej szkoły, rodzice, nauczyciele i pracownicy są zawsze chętni i gotowi, by pomóc tym, którzy tego potrzebują. To zdecydowanie najlepszy sposób, by pokazać, że zawsze pamiętamy o wartościach, których uczył nasz Patron – Jan Paweł II”.
Aleksander Płoskonka – Dyrektor Szkoły

W tym roku szkolnym w związku z sytuacją epidemiczną Akademia na cześć naszego Patrona będzie miała formę prezentacji multimedialnej, która o godz. 9.00 zostanie zaprezentowana całej Społeczności szkolnej.

W ten sposób uczniowie każdej klasy w swoich salach lekcyjnych wspólnie z nauczycielem wezmą udział w uroczystości poprzez przekaz multimedialny.
Przy tablicy Jana Pawła II uczniowie poszczególnych klas będą pełnić symboliczną „WARTĘ HONOROWĄ” wg ustalonego harmonogramu.

W tym dniu obowiązuje strój apelowy.

W przygotowanie Święta Patrona zaangażowali się uczniowie i nauczyciele pod opieką ks. Bogdana Jelenia i p. Łukasza Chanka.

Link do pobrania: JAN PAWEŁ II

Warto sprawdzić
Skip to content